Program krok po kroku


Weź udział w programie KNAUF PROFIT!

Dołącz do nas na jeden z trzech sposobów! Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej, zgłoś chęć uczestnictwa doradcy technicznemu firmy Knauf lub wypełnij ankietę w sklepie budowlanym, w którym zaopatrujesz się w towar!KROK 1

Dołącz do nas

Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej

DOŁĄCZ!Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej profit.knauf.pl.

...lub zgłoś chęć uczestnictwa u doradcy technicznego firmy Knauf

DOŁĄCZ U DORADCY! Zgłoś chęć uczestnictwa u doradcy technicznego firmy Knauf! Wspólnie wypełnicie formularz zgłoszeniowy!

albo w sklepie budowlanym wypełnij ankietę i prześlij ją pocztą!

DOŁĄCZ, WYPEŁNIAJĄC ANKIETĘ! W sklepie budowlanym, w którym zaopatrujesz się w towar, wypełnij ankietę i prześlij ją listem poleconym na adres Knauf Sp. z o.o., ul. Światowa 25, 02-229 Warszawa!

KROK 2

Kupuj produkty Knauf

KUPUJ PRODUKTY KNAUF
u naszych Partnerów!

KUPUJ I ZYSKUJ! Kupuj produkty KNAUF u naszych Partnerów!

KROK 3

Zbieraj punkty

Zrób zdjęcie faktury
i wyślij MMS!

ZBIERAJ PUNKTY! Zrób telefonem komórkowym zdjęcie faktury lub paragonu, na których znajdują się produkty Knauf premiowane w programie KNAUFPROFIT i wyślij MMS-em na numer 661 000 802.

...lub zeskanuj
i wyślij e-mail!

ZBIERAJ PUNKTY! Zeskanuj fakturę/paragon, na których znajdują się produkty firmy Knauf premiowane w programie KNAUF PROFIT i wyślij na adres: profit@knauf.pl Możesz również skorzystać z formularza na stronie!

Terminy przesłania
dowodów zakupu


TERMIN PRZESŁANIA DOWODÓW ZAKUPU dowody zakupu z datą sprzedaży z określonego okresu będą przyjmowane we wskazanym, nieprzekraczalnym terminie:
01.10.2019 - 31.12.2019
do 31 STYCZNIA 2020 r.
01.01.2020 - 30.06.2020
do 31 LIPCA 2020 r.
01.07.2020 - 31.12.2020
do 31 STYCZNIA 2021 r.

KROK 4

SPRAWDZAJ I ZAMAWIAJ!

Sprawdzaj w systemie liczbę punktów i wybieraj nagrody!

SPRAWDZAJ I ZAMAWIAJ! Na stronie programu sprawdzaj liczbę punktów, jaką uzbierałeś! Uzbierane punkty wymieniaj na nagrody! Przejdź do formularza zamówienia nagrody i wypełnij wszystkie wymagane pola!

Odbieraj nagrody!

Po wypełnieniu i złożeniu zamówienia czekaj już tylko na kuriera!

Odbieraj nagrody! Po wypełnieniu i złożeniu zamówienia czekaj już tylko na kuriera z przesyłką! Pamiętaj: w programie KNAUF PROFIT przesyłka jest zawsze bezpłatna!