Mamy patent na finisz - MP Finish

Mamy dla Was świetne wieści,  znaleźliśmy patent na idealny finisz, w niniejszym artykule zdradzamy jak w prosty sposób wykończyć powierzchnie i jednocześnie uzupełnić w niej ubytki.  Niemożliwe?  Z MP Finish, czyli z nową, gładzią proszkową na bazie gipsu, wszystko jest możliwe.  Zapraszamy do lektury artykułu.

 

Na grubo, czy na cienko?  

Dla tej gładzi to bez różnicy, recepturę jej opracowaliśmy w taki sposób, żeby był to materiał uniwersalny, za pomocą którego jednocześnie można stworzyć gładką i równą powierzchnię, a także do wyrównania nierównych powierzchni tynkarskich.  Gładź MP Finish może być nakładana w zakresie od 0,1 mm do 5 mm w jednej warstwie.  Dlatego za pomocą tego produktu można z powodzeniem niwelować nierówności powierzchni i jednocześnie wykańczać ją finiszowo.  Kolor masy MP Finish zbliżony jest do koloru tynku gipsowego, po to, aby można było w łatwy sposób dokonać drobnych poprawek po pracach tynkarskich, bez konieczności szpachlowania całej powierzchni ścian.  

 

Zyskaj cenny czas na budowie

Czas na budowie ma ogromnie znaczenie, zwłaszcza jak metry czekają do zrobienia.  Gładź proszkowa MP Finish jest materiałem, który zachwyca doskonałymi właściwościami roboczymi i krótkim czasem przygotowania. Receptura produktu została  opracowana przez nas, aby maksymalnie ułatwić pracę Wykonawców i w konsekwencji zaoszczędzić ich cenny czas.  Przygotowanie materiału to bardzo ważny etap każdej pracy budowlanej, dlatego MP Finish powstał po co, żeby ten czas jak najbardziej skrócić.   Produkt  bardzo dobrze się miesza zarówno mechanicznie, jak i ręcznie.  Istotne znaczenie ma możliwość regulacji konsystencji materiału poprzez dosypywanie lub dolewanie wody – co dodatkowo minimalizuje możliwość popełnienia błędów przy przygotowaniu materiału.  

 

Gładka powierzchnie –  to prostsze, niż myślisz

Gładź proszkowo MP Finish to produkt, który powstał dla najbardziej wymagających Wykonawców, w dodatku przy ich aktywnym udziale.  To razem z Wami, dzięki Waszym opiniom i wskazówkom, udało nam się stworzyć recepturę idealną, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami roboczymi.   Nakładając gładź MP Finish na powierzchnię od razu można poczuć różnicę z innymi materiałami. Jej konsystencja zachwyca stabilnością, masa nie spływa z narzędzia i bardzo łatwo ją się nakłada.  Już podczas pierwszego nakładania masy na powierzchnię, można zauważyć bardzo dobry poślizg narzędzia, dzięki czemu aplikacja materiału przebiega w sposób szybki.  Idealnie gładką powierzchnię można uzyskać w bardzo łatwy sposób, nawet wtedy, kiedy nakładana jest warstwy o grubości 3mm.  MP Finish charakteryzuje długi czas roboczy i  można go nakładać maszynowo, za pomocą specjalnego agregatu do gładzi. Dzięki czemu jest to masa idealna również do wykonywania prac na dużych wielkopowierzchniowych inwestycjach.

 

Nowoczesne, foliowe worki

Gładź MP Finish pakowana jest w nowoczesne opakowania foliowe, dzięki którym materiał ten jest odpowiednio zabezpieczony w trakcje transportu, czy składowania.  Dzięki szczelnemu opakowaniu nie ubrudzisz siebie lub samochodu podczas transportu.  Opakowania są przyjazne środowisku naturalnemu, to ich produkcji worków wykorzystujemy folię LDPE, która podlega w pełni recyklingowi.